Ogłoszenie

Rejestracja na forum : jeśli się zarejestrowałeś wpisz się na listę użytkowników (wątek pod tym ogłoszeniem :D ) Po rejestracji poinformuj na PW w grze o rejestracji

#1 2007-12-15 00:19:12

Narwana

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 27
Punktów :   

Zasady klanu

Proponuję :

1.obowiązkowe forum klanu :
a)Wymagana rejestracja na forum
b)Udzielanie sie na forum
c)Informowanie o oblężeniach
d)aktualizacje statystyk swoich postaci co 10 dni
2.Obecność :
a)przynajmniej 2 x dziennie
b)dłuższe nieobecności obowiązkowe zgłaszane na forum
c)w razie nieobecności dłuższej niż 3 dni i nie poinformowanie o tym reszty klanu jest rozpatrywana jako zakończenie gry i      usunięcie z klanu
3.Rekrutacja
a)rekrutujemy tych którzy chcą grać i grają aktywnie
b)nie ma większych wymagań od tych powyżej wypisanych

Offline

 

#2 2007-12-15 22:32:07

Robdan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Zasady dotyczące oblężeń:
1. Gdy planujemy oblężenie i chcemy aby wszyscy członkowie klanu dołączyli do niego informujemy o tym na forum lub wysyłamy wiadomość do wszystkich członków klanu.
2. Gdy chcemy zrobić oblężenie ale nie chcemy by nam pomagano lub nie wszyscy są potrzebni piszemy wiadomość do wybranych członków klanu.
3. Gdy atakowany (oblegany) jest jeden z członków klanu obowiązkowe jest dołączenie wszystkich członków do tego oblężenia.
4. Nie dołączmy się do oblężeń wypowiedzianych przez członków naszego klanu innym klanowiczom jeżeli nas o to nie poproszono.
5. Jeżeli klanowicz nie weźmie udziału w 5 oblężeniach i nie poda dobrych powodów nie ma czego szukać u nas w klanie. Klan jest jednością i powinniśmy sie wspierać.

Ad.2 Oblężenia mają na celu zdobycia korzyści "majątkowych" ale także punktów reputacji Jeżeli jeden z klanów zada co najmniej 2x więcej obrażeń niż drugi to punkty reputacji nie są naliczane w związku z tym nie zawsze trzeba atakować pełną mocą.

Co do twoich propozycji zmieniłbym:

Ad 2
-Zdobycie przynajmniej 1 poziomu na 7 dni i punktu na 14 dni
-Nie uczestniczenie w 5 oblężeniach równoznaczne jest z rezygnacją z uczestnictwa w klanie (zeruje sie co 30 dni) raportowanie na forum

Ostatnio edytowany przez Robdan (2007-12-15 22:36:11)

Offline

 

#3 2007-12-16 11:40:11

Narwana

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Zasady klanu

dobrze to rozplanowałeś myślę że najważniejsze zasady trzeba by było wkleić na stronie głównej klanu

Offline

 

#4 2008-01-09 15:01:24

Narwana

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Zasady klanu

Robdan odeszłam z akademi po spotkałam się z chamstwem , kłucić się z lorokiem nie będę bo nie wiem czy coś zwojuję więc nawet mi się nie chce , jak mniemam do głównego klanu się nie dostanę z powodu zbyt niskiej ilości punktów .
Nie wiem czy się wam przyda forum bo i tak nikt tu nie pisze ale może tak jak planowaliśmy zaprowadzisz pożądek w tym klanie
Pozdrawiam

Offline

 

#5 2008-01-09 23:21:39

Robdan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zasady klanu

A o co poszło słyszałem że oni tam prowadzą jakąś własną polityke, dobrze by było gdybyś tam była bo bym wiedział przynajmniej co tam sie dzieje mogłbym im wtedy coś narzucać wkońcu są akademią, porozmawiam w klanie jak tam nie chcesz to może sie coś załatwi.

Offline

 

#6 2008-01-11 00:26:28

Narwana

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Zasady klanu

sorka Robert że podważe twoje zdanie , ale dla mnie założenie akademi na tym poziomie zgrania klanu , było bez obrazy głupotą , oni są niezmiernie niezorganizowani i niezdyscyplinowani , najpierw powinna zostac przeprowadzona dyscyplina klanu co najlepiej się zdaje na forum klanu , niestety nie miało to miejsca .... z pomysłem akademi się pośpieszyłeś , proponuje abyś nakazał wszystkim z klanu głównego zarejestrować się na forum i lidera akademii , on zdyscyplinuje całą resztę , dlatego tak ważne jest udzielanie sie na foum przemyśl to i jeśli stwierdzisz że to dobry pomysł to przystąp do realizacji planu

pozdro

Offline

 

#7 2008-01-11 00:40:44

Narwana

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Zasady klanu

PS: Wiadomość od lorok :
No widzisz chyba nie za długo grasz w takie gry.
Nie miałem zamiaru nikogo zerowac nawet jak by odszedl(sam sie nad tym
zastanawialem ale z calkiem innych powodow)

Brak jakiegokolwiek myslenia ze zrozumieniem moze tlumaczyc ta wiadomosc od
ciebie.

Celem wiadomosci ktora wyslalem nie mialo byc zastraszenie tylko motywacja(o ile
wiesz co to znaczy)

Pozatym nie mam zamiaru sie tlumaczyc wlasnie "tobie"
Wlasciwie to nawet nie potrafilabys mnie obrazic.

Heh

"Ideologia twojej mentalności nie obliguje mnie do prowadzenia z "tobą
konwersacji.

Więc żegnam.


RE: do loroka

jesli uważasz to za motywacje i uważasz się za takiego mądrego to pewnie dużo
się dowiedziałeś w szkole , a do nauki własnie tak cie rodzice motywowali mowiąc
że cie obiją jak przyniesiesz do domu złe oceny . A i jeśli myślisz że nie
umiałabym cię obraźić to się srogo pomyliłeś , jakbym chciała to bym to zrobiła
, tymczasem tak jak to mowisz Ideologia twojej mentalności nie obliguje mnie do
prowadzenia z "tobą
konwersacji. to myślę iż to prowadzenie z tobą dalszej konwersacji jest nie na
miejscu i bez sęsu . Brak jakiegokolwiek zrozumienia mowisz ? przeczytaj tą
wiadomość pare razy to może to zrozumiesz , bo z poprzednią ci się nie udało .
Aha i fakt nie musisz mi się tłumaczyć wcale tego nie chce , bo nie wiele mnie
interesuje co powiesz


Myślę iż to najlepszy dowód niezdyscyplinowania osob klanu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zipps.pun.pl www.photoshoptutorials.pun.pl www.skuterfans.pun.pl www.victoriaslupsk.pun.pl www.magicznyszczecin.pun.pl